Kulturní zařízení Gama
Pražský Výběr
27.10.2020 (út)20:15
Koncert Pražského výběru, jehož pořadatelem je klub Parník, který je v termínu 21. 4. 2020 je z důvodu nařízení vlády ČR zrušený. Koncert uskuteční se v náhradním termínu v úterý 27. 10. 2020 ve 20.00 hodin. Vstupenky, které si diváci zakoupili na původní produkci dne 21.4.2020, zůstávají platné i v tomto novém termínu, a to včetně sedadla a řady. V případě, že Vám náhradní termín nevyhovuje, je možné zažádat o navrácení vstupného online podle návodu pod odkazem https://parnik.koupitvstupenku.cz/vraceni.html a to nejpozději do dne 31.5.2020. Po tomto datu zůstávají v platnosti původní vstupenky. Divákům, kteří si zakoupili vstupenky v hotovosti na pokladně ve volném prodeji vracíme peníze zpět v místě zakoupení vstupenky. Omlouvám se za komplikace a děkuji za pochopení a Váš zájem o naše koncerty. Dramaturgie klubu Parník. Fanoušci se mohou těšit na koncert kultovní kapely Pražský výběr. Kapela zahraje v původním složení a to s Michaelem Kocábem, Michalem Pavlíčkem, Vilémem Čokem, Klaudiusem Kryšpínem, Jiřím Hrubešem a již stálým hostem DJ Roxtarem. Zazní průřež skladeb z alb Straka v hrsti, Výběr a Běr a také skladby v novějších úpravách. Z kapacitních důvodů pořádáme v clubu GARAGE - OSTRAVA-MARTINOV. Vstupenky jsou na stání!!! V předprodeji cena vstupenky 520Kč. V den koncertu cena vstupenky 600Kč.