Kulturní zařízení Gama
VANUA 2
2.4.2020 (čt)19:00
Od 6. hodiny ranní dne 13.3. 2020 platí dle nařízení vlády zákaz sportovních, kulturních a uměleckých akcí s účastí nad 30 osob. Klub Parník v souvislosti s tímto nařízením vlády ruší do odvolání svůj program. Situaci budeme nadále aktualizovat. Klub Parník bude vracet peníze za vstupenky z koncertů, které se neuskuteční. Diváci, kteří si vstupenky koupili prostřednictvím webových stránek klubu, budou kontaktování postupně prostřednictvím emailů a budou vyzvání k zaslaní platebních údajů potřebných pro vrácení peněz za zakoupené vstupenky. Peníze budou vráceny na bankovní účet. Všechny peníze za bezhotovostní prodeje budou vraceny nejpozději do konce měsíce března 2020. Divákům, kteří si zakoupili vstupenky na pokladně ve volném prodeji, popř. prostřednictvím Ostravského informačního servisu budou peníze za vstupenky vraceny v pokladně předprodeje pro klub Parník a to po ukončení vládní karantény. Prosíme naše klienty o trpělivost vzhledem k přijatým státním opatřením v přímé návaznosti na naše personální kapacity a hygienická opatření. S ohledem na situaci umožníme vracení peněz za vstupenky v hotovosti s časovým omezením do konce roku 2020. Děkujeme za pochopení. S úctou klub Parník.