Článek titulka

Hiram Bullock se vrací do Ostravy

pořádáme ve Fabricu 19. 11. 2006

tentokráte v rámci evropského turné přijede se svou kapelou :

Hiram Bullock - guitar, vocal/Jeremy Gaddie - drums, vocal/Frank Gravis - bass, vocal/Chris Codish - keyboards.

Když se řekne Hiram Bullock, představme si jednoho z nejvšestrannějších hráčů na elektrickou kytaru na světě, plodného autora písní a charismatického zpěváka v jednom. Lze ho těžko řadit do nějaké škatulky, protože jeho hraní je tvořivé prolínání rocku, funku, blues a jazzu.

K hudebníkům, s nimiž Bullock úspěšně spolupracoval, patří např. The Brecker Brothers, David Sanborn, Paul Simon, Chaka Khan, Pete Townsend, Bob James, Sting, James Brown, Miles Davis, Kenny Loggins, Billy Joel, Barbra Streisand, Burt Bacharach, Roberta Flack, Spyro Gyra, Eric Clapton, Al Green a James Taylor, pracoval ale i s mnoha dalšími… Jako hosta ho můžete nalézt na mnoha zlatých a platinových albech všemožných hudebních celebrit.
Styl, který jeho fanoušci očekávají v živých vystoupeních, je zosobněn funky rockem alba „Color Me“. Kromě pověsti profesionálního hudebníka je Bullock znám jako dynamický umělec, který pro show udělá cokoli.

Možná se zdá, že je tady často, ale jeho strhující a energická show se nedá odmítnout, zvláště když o hraní v Ostravě projevil velký zájem.

 

Poslat odkaz na stránku e-mailem

*) vyplnění takto označených položek je povinné.

*
*
*
*
Zavřít tento formulář

Ostrava Jazz Nights [LOGO]

AKCE

 

 

 

HLEDÁNÍ NA WEBU

ZASÍLÁNÍ NOVINEK E-MAILEM